partnerzy

Fundacja Edukacji EuropejskiejPartnerstwo Trójgarb

bank spółdzielczy kamienna góraziemia walbrzyskafundusz regionuINVEST PARK

Już wkrótce startujemy

1a42ce9f9283a38c0948c195ebe9c720_.jpg
W ferworze przygotowań do VI Półmaraton górski "Z flagą na Trójgarbie"????????
Przygotowania do Półmaratonu trwają pełną parą. Przypominamy, że do 13 października koszulka w pakiecie startowym dla zawodników, którzy opłacą udział w Biegu. 

Musimy się również  pochwalić kolejną porcją dobrych wiadomości. Do grona fundatorów nagród dla zawodników dołączyło spore grono lokalnych firm z mega szeroką ofertą dla biegaczy. 
A wśród nich m.in.
- SportFuel.pl z ofertą żeli energetycznych, batonów energetycznych, napojów izotonicznych i wielu innych odżywek stosowanych przed, w trakcie i po wysiłku wytrzymałościowym,
- Ocean Czasu Świdnickie Centrum Floatingu   oferująca zabiegi regenerujące poprzez:  terapię R.E.S.T, Floating, hipnoterapię, medytację prowadzoną, działanie soli Epsom i wodoroterapię,
- Hiperbar Centrum Terapii Tlenowej  oferująca zabiegi w komorze hiperbarycznej????
W skład pakietów startowych dla zawodników  wejdą produkty oferowane przez lokalną, kamiennogórską firmę Świat Lnu , smaczne sosy z Kuhne Polska , a organizację imprezy biegowej ostatnio wsparli: Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze "Victoria" S.A. ., Fundusz Regionu Wałbrzyskiego  i Bank Spółdzielczy w Kamiennej Górze ????????
Dziękujemy za okazane wsparcie i działamy dalej!
Drodzy zawodnicy i partnerzy - Udostępniajcie posta!????


<< wróć <<

Fotogalerie