Partnerstwo Trójgarb

patron_maratonypartner rmf maxx

damitescokamos

trasa

Górski Półmaraton z Flagą na Trójgarbie zachęca sportowców wyjątkową scenerią Gór Wałbrzyskich. 2 maja uczestnicy biegu zmierzą się z 26-kilometrową, technicznie wymagającą trasą. Oprócz licznych stromych podbiegów i zbiegów, na wszystkich czeka niezwykły doping – malownicza panorama Karkonoszy i Gór Wałbrzyskich.

Tegoroczna edycja wzbogacona została o drugi, krótszy ośmiokilometrowy dystans, który pozwala rozpocząć przygodę z górskimi biegami każdemu. Trasa głównego biegu została także zmodyfikowana, jej długość została przedłużona do 26 kilometrów, a suma podbiegów wynosi na niej blisko 700 m. Jego trasa przebiega przez tereny dwóch gmin – Czarnego Boru i Starych Bogaczowic. Zawodnicy przebiegną fragmentami kultowej „sudeckiej setki”, wbiegając na szczyt Trójgarbu, pokonując malowniczą dolinę chwaliszówki obiegną zalew w Starych Bogaczowicach i przez skrzyżowanie siedmiu dróg, wrócą na metę, położoną w tym roku na stadionie w Witkowie w gminie Czarny Bór. Na mecie, jak w ubiegłym roku, wspaniała atmosfera zapewniona.

Nasz bieg to minimum asfaltu, maksimum satysfakcji i „trochę” potu.

Zapraszamy, 2 maja 2017 roku, godz 12:00, Witków, Gmina Czarny Bór